WITACZE

Witacze mają pełnić rolę powitalną. Ustawia się je przed wejściami do budynków będących siedzibą urzędów oraz instytucji państwowych, a także na wjazdach i wyjazdach z terenów gmin, powiatów, czy województw. Witacz nie jest już zwykłym szyldem, lecz formą artystyczną prezentującą w łatwy sposób walory i cechy miejscowości.

Wieloletnia praca i kontakty handlowe sprawiają, że nasze witacze wykonywane są z materiałów najwyższej jakości, w atrakcyjnej cenie.
Kompleksowo zrealizujemy każde zamówienie, od indywidualnego projektu po montaż wielkogabarytowych konstrukcji. Na terenie całej Polski.

REALIZACJE OPIS TECHNICZNY WZORY JAK ZAMÓWIĆ?

Tablice z nazwami ulic
i instytucji

Tablice informacyjne można spotkać w urzędach, instytucjach, przedsiębiorstwach oraz w przestrzeni miejskiej. Wykonujemy tabliczki kierunkowe z nazwami ulic, instytucji, a także informujące szersze grono odbiorców np. o drodze do szpitala, czy znajdującym się ważnym budynku publicznym. Nasze tabliczki wykorzystywane są również np. do opisania szlaku turystycznego, wskazania lokalizacji firmy itp.

Dodatkowo nasze tablice:
• mogą zawierać: herb, piktogramy, nazwy ulic i instytucji
• posiadają dodatkowe zabezpieczenie przed blaknięciem
• możliwość montażu na słupku lub do powierzchni płaskiej.

REALIZACJE OPIS TECHNICZNY WZORY JAK ZAMÓWIĆ?

gabloty

Zajmujemy się wykonawstwem gablot aluminiowych z profili do użytku zewnętrznego lub wewnętrznego. Nasze gabloty wykonywane są z najwyższej jakości materiałów oraz z ogromną dbałością o szczegóły, co sprawia że są trwałe oraz odporne na szkodliwe warunki atmosferyczne. Zamykane na klucz patentowy lub trójkątny, o dowolnym wymiarze.

Montaż gablot wykonujemy na terenie całej Polski.

REALIZACJE OPIS TECHNICZNY WZORY JAK ZAMÓWIĆ?